דרוש מנכ"ל

מנכ"ל (מנהל/ת כללי) הוא התפקיד הבכיר ביותר בארגון, והוא אחראי על ניהול וקביעת האסטרטגיה של החברה. תפקיד זה דורש ניסיון רב, מיומנויות ניהוליות גבוהות, יכולת קבלת החלטות וקריאת שוק, וכן כישורים בינאישיים מצוינים.
המנכ"ל הוא אחד מתפקידי המפתח בכל עסק. הוא אחראי לניהול הכללי של העסק, לקביעת המטרות והאסטרטגיות, ולהבטחת הצמיחה והרווחה שלו. מציאת מנכ"ל מתאים היא משימה מרתקת וחשובה, המצריכה למעשה ותיק וידע מעמיק בתחום.

לחברה קמעונאית מוכרת דרוש/ה מנכ"ל/ית

icon
תיאור המשרה:

אחריות על הפעילות השוטפת של החברה. ניהול הכספים, השיווק והמכירות. בניית תקציבים שנתיים ואסטרטגיות לטווח הארוך.

דרישות המשרה:

ניסיון קודם כמנכ"ל/ית חברה

תואר אקדמי רלוונטי

  Remove

  לחברת נדל"ן מובילה דרוש/ה מנכ"ל/ית קניון

  icon
  תיאור המשרה:

  ניהול כלל פעילות הקניון. אחריות על נושאי השיווק, אחזקה, תחזוקה וביטחון. התנהלות שוטפת מול שוכרים.

  דרישות המשרה:

  תואר אקדמי רלוונטי

  ניסיון קודם בניהול מענף הקניונים

   Remove

   דרוש מנכל

   תיאור התפקיד

   המנכל אחראי על ניהול הארגון מבחינה עסקית ומבחינה תפעולית, תפקידו כולל קביעת אסטרטגיית החברה, הגדרת החזון החברה, יעדים לתקופה הבאה והנהגת החברה לכיוון האסטרטגי העתידי. כמו כל תפקיד ניהול גם המנכ"ל אחראי על גיוס ופיתוח הצוות, אך שבתפקיד המנכ"ל הוא אחראי על הצוות הניהולי של החברה, הוא בוחר בקפידה את הממונים תחתיו ודואג לעבוד בכימיה טובה עם כולם. הוא צריך לקבל החלטות עסקיות משמעותיות אשר משפיעות על עתיד החברה.
   המנכ"ל אחראי על תקציב החברה, כוח אדם, ספקים ומשאבים. בין היתר הוא דואג להגדיל את ההכנסות של החברה בעזרת ייעול ושיפור החברה, מימונים ושיתופי פעולה.
   בין תפקידו הוא גם אחראי על שיווק החברה, הוא קובע את קידום אסטרטגיית השיווק והמכירות של החברה. אחראי על שירות הלקוחות ועל חווית הלקוח.
   המנכ"ל אחראי על פיתוח עסקי של החברה, איתור הזדמנויות חדשות ופיתוח עסקים חדשים תוך כדי זיהוי וניהול סיכונים עם קידום ערכי החברה.

   דרישות וכישורים

   התפקיד דורש ניסיון רב בתפקידי ניהול בכירים, רצוי בתחום הפעילות הוא צריך שיהיו לו
   יכולות ניהוליות גבוהות, מיומנויות בינאישיות, חשיבה אסטרטגית, יכולת קבלת החלטות, ידע עסקי, מוטיבציה גבוהה, יכולת עבודה בצוות ועצמאית, יכולת למידה והכי חשוב מנהיגות.
   המנכ"ל צריך להיות בן אדם סוחף, אדם שאנשים ירצו ללכת אחריו ויאמינו בו, הוא צריך להיות חד ומעניין, והוא צריך לזכור שכל עתיד החברה נמצא תחתיו.

   מציאת המנכ"ל המתאים לעסק היא משימה חשובה ומאתגרת. בעזרת שלבים אלו ובשילוב עם הבנה מעמיקה של צרכי העסק, דרוש מנכ"ל שינהיג נכון ויביא את העסק לרמה חדשה של הצלחה וצמיחה.

   דרוש מנכ"ל
   השאירו פרטים
   השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
   התקשרו עכשיו: 03-7763344

    חייגו עכשיו