דרוש סמנכ"ל

תפקיד הסמנכ"ל הוא תפקיד מרכזי ומאתגר, המצריך ראיית עין חדה ויכולת לפעול בצורה אסטרטגית ומהירה. הצלחתו של הסמנכ"ל תלויה ביכולתו להתמודד עם האתגרים, לזהות הזדמנויות ולהפוך אותן למעשיות. בעידן העסקים התורמים והדינמיים שבו אנו חיים היום, התפקיד של סמנכ"ל בחברה הוא קריטי ומאוד מבוקש. הסמנכ"ל מחזיק באחריות רבה, הן כלקוחות החברה והן מוביליה. הוא אחראי לניהול התהליכים העסקיים, להגשמת מטרות העסק, ולכוונתו האסטרטגית של החברה. אולם, מצד שני, עם האחריות הרבה זו מגיעים אתגרים רבים ולעיתים קשים.

לחברת אופנה דרוש/ה סמנכ"ל/ית מכירות

icon
תיאור המשרה:

ניהול מערך המכירות בחברה. ניהול תקציבים ובניית אסטרטגיות לטווח הקצר והארוך. ניהול ישיר של צוותי מכירות גדולים.

דרישות המשרה:

ניסיון קודם כסמנכ"ל/ית מכירות בחברה קמעונאית

תואר אקדמי

אקסל ברמה טובה מאוד

  Remove

  דרוש סמנכל

  תפקיד הסמנכ"ל

  תפקיד הסמנכ"ל משתנה בהתאם לתחום אחריותו, ומשתנה בין חברה לחברה, אך הדברים המרכזיים שבהם סמנכ"ל מתעסק לרוב הם:
  פיתוח והובלת אסטרטגיה, הוא עובד בשיתוף פעולה עם המנכ"ל והנהלת הארגון על מנת לפתח אסטרטגיה לטווח ארוך עבור תחום האחריות שלו ולעתיד החברה. הוא אחראי על ניהול צוות העובדים, הכוונה ופיתוח העובדים. בנוסף הוא אחראי על עמידה ביעדים ובשאיפות החברה.
  הסמנכ"ל אחראי על תקשורת יעילה עם מחלקות שונות בחברה, עם הלקוחות, ספקים ושותפים עסקיים.

  אתגרי התפקיד

  אחד מהאתגרים העיקריים של סמנכ"ל הוא התמודדות עם השינוי הקבוע בסביבת העסקים. בעולם שבו טכנולוגיה ותקשורת משתנות מהר מאוד, סמנכ"ל חייב להיות פרואקטיבי ולזהות את הטרנדים החדשים בזמן אמת. הצלחת החברה מתקיימת ביכולתה להתאים את עצמה לשינויים אלו וליישם אותם בצורה המתאימה לעסק.
  עוד אתגר של סמנכ"ל הוא המשא ומתן בין צרכי החברה ובין המעסיקים והעובדים. סמנכ"ל חייב למצוא את האיזון הנכון בין התחייבויות החברה לבין הפרטים במסגרת יציבת חוויות עבודה חיוביות ובניית תחושת קהילה בארגון. הוא צריך לדאוג לרמת מוטיבציה גבוהה ושקיפות, כך שהעובדים ירגישו מעוררי השראה ויכולים לתרום משמעותית להצלחת העסק.
  הסמנכ"ל צריך להבין שהממונה עליו הוא המנכ"ל והוא זה שמגדיר את אופי החברה, לכן הסמנכ"ל צריך לעבוד צמוד איתו, בשיתוף פעולה ולהגדיל ראש למען חזון המנכ"ל, הסמנכ"ל לא צריך להיות בתפקיד אך ורק של ביצוע, גם ממנו מצופה לחשוב כמו המנכ"ל ולהראות לו את הצד השני של המטבע.
  בנוסף לאתגרים, התפקיד של סמנכ"ל מציע גם הזדמנויות רבות. הוא מספק, ודואג לשיפורים ולשינויים בכל תחום העסק – מניהול התפעול ועד לפיתוח ושיווק מוצרים. ככה, הוא מוביל את החברה לשיאי ההישג האפשריים ויכול לקדם את הצמיחה וההתפתחות שלה, לכן דרוש סמנכ"ל אחראי רציני ומוביל.

  תפקיד הסמנכ"ל הוא תפקיד מרכזי ומאתגר, המצריך ראיית עין חדה ויכולת לפעול בצורה אסטרטגית ומהירה. הצלחתו של הסמנכ"ל תלויה ביכולתו להתמודד עם האתגרים, לזהות הזדמנויות ולהפוך אותן למעשיות.

  דרוש סמנכ"ל
  השאירו פרטים
  השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
  התקשרו עכשיו: 03-7763344

   חייגו עכשיו